Valentin Oman *
(St. Stefan 1935 geb.) "Ohne Titel", signiert V. Oman, datiert 84, beschriftet Volksoper von Dieter Kaufmann, maltechnisch überarbeitetes Notenblatt, 29,5 x 44 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
09.04.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Valentin Oman *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 02.04. - 09.04.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: